Københavns Firma Sport´ s Fodbold.


 

Københavns Firma Sport.

7 mands fodboldturnering 2022.

For firmaer & foreninger.

 

01-08-2022

Efteråret spilleprogram i pdf.

 

Mandag & Tirsdag.

Onsdag & Torsdag.

B: Rækken.

A: Rækken.

Holdnavn.

Blusefarve.

Holdnavn.

Blusefarve.

HH-Installation

Bordeaux

AMCS

Blå/Grøn

Devoteam FC

Hvid

Akademikernes A-kasse

Mørkeblå

Zahle Zebras

Hvid/Sort

Unisport BGH

Grøn

RealMæglerne

Blå.

FC Brygge

Mørkeblå

FC-Siv

Rød

Hakuna Matata

Orange

De Grå

Grå

Johnny Bravo’s Disciple

Bordeaux

Lokomotiv 8000

Grøn

Korallen Bold Klub

Orange

WS Audiology

Lilla.

Unisport FC

Grøn

All Stars

Lyserød

Jamo sikring A/S

Sort/Grå

Mimizan Nedrivning

Grøn

FC Lunden

Mørkeblå.

 

 

A. Rækken

Kamp.

Dato.

Dag.

Kl.

Bane.

45

Hjemmehold.

Udehold.

Res.

 

1

17-08

Onsdag

18.00

Kunst.

UNISPORT BGH

Jamo sikring A/S

-

2

17-08

Onsdag

19.00

Kunst.

FC Brygge

Johnny Bravo’s Disciple

-

 

 

 

 

 

 

 

 

3

18-08

Torsdag

18.00

Kunst.

Akademikernes A-kasse

FC Lunden

-

4

18-08

Torsdag

19.00

Kunst.

AMCS

Hakuna Matata

-

5

18-08

Torsdag

20.00

Kunst.

Korallen Bold Klub

Unisport FC

-

 

 

 

 

 

 

 

 

6

24-08

Onsdag

18.00

Kunst.

Johnny Bravo’s Disciple

Akademikernes A-kasse

-

7

24-08

Onsdag

19.00

Kunst.

Korallen Bold Klub

UNISPORT BGH

-

 

 

 

 

 

 

 

 

8

25-08

Torsdag

18.00

Kunst.

FC Lunden

Hakuna Matata

-

9

25-08

Torsdag

19.00

Kunst.

Jamo sikring A/S

FC Brygge

-

10

25-08

Torsdag

20.00

Kunst.

Unisport FC

AMCS

-

 

 

 

 

 

 

 

 

11

31-08

Onsdag

18.00

Kunst.

Akademikernes A-kasse

Hakuna Matata

-

12

31-08

Onsdag

19.00

Kunst.

UNISPORT BGH

Johnny Bravo’s Disciple

-

 

 

 

 

 

 

 

 

13

01-09

Torsdag

18.00

Kunst.

FC Brygge

FC Lunden

-

14

01-09

Torsdag

19.00

Kunst.

Unisport FC

Jamo sikring A/S

-

15

01-09

Torsdag

20.00

Kunst.

AMCS

Korallen Bold Klub

-

 

 

 

 

 

 

 

 

16

07-09

Onsdag

18.00

Kunst.

Jamo sikring A/S

Akademikernes A-kasse

-

17

07-09

Onsdag

19.00

Kunst.

Johnny Bravo’s Disciple

Korallen Bold Klub

-

 

 

 

 

 

 

 

 

18

08.09

Torsdag

18.00

Kunst.

FC Lunden

AMCS

-

19

08-09

Torsdag

19.00

Kunst.

Unisport FC

UNISPORT BGH

-

20

08-09

Torsdag

20.00

Kunst.

Hakuna Matata

FC Brygge

-

 

 

 

 

 

 

 

 

21

14-09

Onsdag

18.00

Kunst.

UNISPORT BGH

Hakuna Matata

-

22

14-09

Onsdag

19.00

Kunst.

AMCS

Johnny Bravo’s Disciple

-

 

 

 

 

 

 

 

-

23

15-09

Torsdag

18.00

Kunst.

FC Brygge

Korallen Bold Klub

 

24

15-09

Torsdag

19.00

Kunst.

Jamo sikring A/S

FC Lunden

-

25

15-09

Torsdag

20.00

Kunst.

Akademikernes A-kasse

Unisport FC

-

 

 

 

 

 

 

 

 

26

21-09

Onsdag

18.00

Kunst.

Jamo sikring A/S

AMCS

-

27

21-09

Onsdag

19.00

Kunst.

Korallen Bold Klub

Akademikernes A-kasse

-

 

 

 

 

 

 

 

-

28

22-09

Torsdag

18.00

Kunst.

FC Lunden

UNISPORT BGH

 

29

22-09

Torsdag

19.00

Kunst.

Unisport FC

FC Brygge

-

30

22-09

Torsdag

20.00

Kunst.

Hakuna Matata

Johnny Bravo’s Disciple

-

 

 

 

 

 

 

 

 

31

28-09

Onsdag

18.00

Kunst.

Akademikernes A-kasse

UNISPORT BGH

-

32

28-09

Onsdag

19.00

Kunst.

FC Brygge

AMCS

-

 

 

 

 

 

 

 

-

33

29-09

Torsdag

18.00

Kunst.

Korallen Bold Klub

FC Lunden

 

34

29-09

Torsdag

19.00

Kunst.

Unisport FC

Johnny Bravo’s Disciple

-

35

29-09

Torsdag

20.00

Kunst.

Jamo sikring A/S

Hakuna Matata

-

 

 

 

 

 

 

 

 

36

05-10

Onsdag

18.00

Kunst.

AMCS

Akademikernes A-kasse

-

37

05-10

Onsdag

19.00

Kunst.

UNISPORT BGH

FC Brygge

-

 

 

 

 

 

 

 

-

38

06-10

Torsdag

18.00

Kunst.

Hakuna Matata

Korallen Bold Klub

 

39

06-10

Torsdag

19.00

Kunst.

FC Lunden

Unisport FC

-

40

06-10

Torsdag

20.00

Kunst.

Johnny Bravo’s Disciple

Jamo sikring A/S

-

 

 

 

 

 

 

 

 

41

12-10

Onsdag

18.00

Kunst.

Akademikernes A-kasse

FC Brygge

-

42

12-10

Onsdag

19.00

Kunst.

AMCS

UNISPORT BGH

-

 

 

 

 

 

 

 

-

43

13-10

Torsdag

18.00

Kunst.

Korallen Bold Klub

Jamo sikring A/S

 

44

13-10

Torsdag

19.00

Kunst.

Hakuna Matata

Unisport FC

-

45

13-10

Torsdag

20.00

Kunst.

Johnny Bravo’s Disciple

FC Lunden

-

 

B. Rækken

Kamp.

Dato.

Dag.

Kl.

Bane.

45

Hjemmehold.

Udehold.

Res.

 

1

15-08

Mandag

18.00

Kunst.

Zahle Zebras

FC-Siv

-

2

15-08

Mandag

19.00

Kunst.

HH-Installation

Mimizan Nedrivning   

-

 

 

 

 

 

 

 

 

3

16-08

Tirsdag

18.00

Kunst.

All Stars    

Lokomotiv 8000 

-

4

16-08

Tirsdag

19.00

Kunst.

RealMæglerne

WS Audiology

-

5

16-08

Tirsdag

20.00

Kunst.

Devoteam FC

De Grå

-

 

 

 

 

 

 

 

 

6

22-08

Mandag

18.00

Kunst.

RealMæglerne

All Stars    

-

7

22-08

Mandag

19.00

Kunst.

Mimizan Nedrivning   

FC-Siv

-

 

 

 

 

 

 

 

 

8

23-08

Tirsdag

18.00

Kunst.

De Grå

HH-Installation

-

9

23-08

Tirsdag

19.00

Kunst.

WS Audiology

Zahle Zebras

-

10

23-08

Tirsdag

20.00

Kunst.

Lokomotiv 8000 

Devoteam FC

-

 

 

 

 

 

 

 

 

11

29-08

Mandag

18.00

Kunst.

HH-Installation

FC-Siv

-

12

29-08

Mandag

19.00

Kunst.

Devoteam FC

Mimizan Nedrivning   

-

 

 

 

 

 

 

 

 

13

30-08

Tirsdag

18.00

Kunst.

All Stars    

De Grå

-

14

30-08

Tirsdag

19.00

Kunst.

WS Audiology

Lokomotiv 8000 

-

15

30-08

Tirsdag

20.00

Kunst.

Zahle Zebras

RealMæglerne

-

 

 

 

 

 

 

 

 

16

05-09

Mandag

18.00

Kunst.

WS Audiology

All Stars    

-

17

05-09

Mandag

19.00

Kunst.

Mimizan Nedrivning   

Zahle Zebras

-

 

 

 

 

 

 

 

 

18

06-09

Tirsdag

18.00

Kunst.

FC-Siv

Devoteam FC

-

19

06-09

Tirsdag

19.00

Kunst.

Lokomotiv 8000 

HH-Installation

-

20

06-09

Tirsdag

20.00

Kunst.

De Grå

RealMæglerne

-

 

 

 

 

 

 

 

 

21

12-09

Mandag

18.00

Kunst.

Devoteam FC

RealMæglerne

-

22

12-09

Mandag

19.00

Kunst.

HH-Installation

WS Audiology

-

 

 

 

 

 

 

 

-

23

13-09

Tirsdag

18.00

Kunst.

Zahle Zebras

De Grå

 

24

13-09

Tirsdag

19.00

Kunst.

Lokomotiv 8000 

Mimizan Nedrivning   

-

25

13-09

Tirsdag

20.00

Kunst.

All Stars    

FC-Siv

-

 

 

 

 

 

 

 

 

26

19-09

Mandag

18.00

Kunst.

RealMæglerne

HH-Installation

-

27

19-09

Mandag

19.00

Kunst.

Mimizan Nedrivning   

All Stars    

-

 

 

 

 

 

 

 

-

28

20-09

Tirsdag

18.00

Kunst.

FC-Siv

De Grå

 

29

20-09

Tirsdag

19.00

Kunst.

Lokomotiv 8000 

Zahle Zebras

-

30

20-09

Tirsdag

20.00

Kunst.

WS Audiology

Devoteam FC

-

 

 

 

 

 

 

 

 

31

26-09

Mandag

18.00

Kunst.

HH-Installation

All Stars    

-

32

26-09

Mandag

19.00

Kunst.

Devoteam FC

Zahle Zebras

-

 

 

 

 

 

 

 

-

33

27-09

Tirsdag

18.00

Kunst.

WS Audiology

De Grå

 

34

27-09

Tirsdag

19.00

Kunst.

Lokomotiv 8000 

FC-Siv

-

35

27-09

Tirsdag

20.00

Kunst.

RealMæglerne

Mimizan Nedrivning   

-

 

 

 

 

 

 

 

 

36

03-10

Mandag

18.00

Kunst.

Zahle Zebras

HH-Installation

-

37

03-10

Mandag

19.00

Kunst.

All Stars    

Devoteam FC

-

 

 

 

 

 

 

 

-

38

04-10

Tirsdag

18.00

Kunst.

FC-Siv

RealMæglerne

 

39

04-10

Tirsdag

19.00

Kunst.

Mimizan Nedrivning   

WS Audiology

-

40

04-10

Tirsdag

20.00

Kunst.

De Grå

Lokomotiv 8000 

-

 

 

 

 

 

 

 

 

41

10-10

Mandag

18.00

Kunst.

HH-Installation

Devoteam FC

-

42

10-10

Mandag

19.00

Kunst.

Zahle Zebras

All Stars    

-

 

 

 

 

 

 

 

-

43

11-10

Tirsdag

18.00

Kunst.

RealMæglerne

Lokomotiv 8000 

 

44

11-10

Tirsdag

19.00

Kunst.

FC-Siv

WS Audiology

-

45

11-10

Tirsdag

20.00

Kunst.

De Grå

Mimizan Nedrivning   

-